Wypadek na ulicy Sandomierskiej w Stalowej Woli

Wczoraj wieczorem stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiał 63-letni pieszy. Ranny mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło po godz. 20, w Stalowej Woli na ulicy Sandomierskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu wypadku, 23-letni mieszkaniec Stalowej Woli, jadący volkswagenem potrącił pieszego, który zataczając się zszedł z chodnika na jezdnię. W wyniku uderzenia pieszy doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala w Stalowej Woli.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Droga została zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Funkcjonariusze ustalili tożsamość pieszego. Okazało się, że był to 63-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili też świadków zdarzenia. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca volkswagena był trzeźwy, od pieszego pobrana została krew do badań.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli. 


Źródło KPP Stalowa Wola