Wypadek z udziałem trzech pojazdów

Wczoraj stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki. Zderzyły się tam trzy samochody. Jedna osoba została poszkodowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15.30, w Stalowej Woli, na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki. W zdarzaniu uczestniczyły – pojazd marki Peugeot, kierowany przez 42-latkę, która poruszała się Al. Jana Pawła II w kierunku Niska, pojazd marki Citroen kierowany przez 63-latka, który poruszał się ul. Popiełuszki od strony Pysznicy, oraz pojazd marki Audi, którym kierowała 47-latka, która wykonywała manewr skrętu w prawo z ul. Popiełuszki w ul. Staszica.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że to 63-letni mężczyzna, kierując citroenem, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerownym świetle, czym doprowadził do zderzenia najpierw z peugeotem, a nastepnie z audi. W wyniku zdarzenia ranna zostala 42-latka kierująca peugotem. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło KPP Stalowa Wola