Stalowowolscy policjanci promowali służbę podczas targów pracy

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać policjantem? Jakie dokumenty przygotować, gdzie i kiedy można je składać? Tego mogli się dowiedzieć wszyscy odwiedzający policyjne stoisko podczas Stalowowolskich Targów Pracy.

W sobotę, na terenie Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli, odbyły się Targi Pracy. Zorganizowane zostały w ramach projektu pt. Modelowe Rozwiązania na trudne wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli. Zaproszenie do wzięcia udziału w targach otrzymali także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Funkcjonariusze przygotowali stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji.

Mundurowi zachęcali młodzież do zainteresowania się ofertą służby w Policji, informowali m.in. o procesie rekrutacji, terminach przyjęć oraz opowiadali o specyfice służby i możliwościach rozwoju zawodowego. Zainteresowani otrzymali ulotki informacyjne, mieli także możliwość porozmawiania z funkcjonariuszem o tym, jak wygląda codzienna służba.

Osoby zainteresowane służbą lub pracą w Policji zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naboru do Policji w zakładce „Służba i praca w Policji”

Organizatorami targów byli: Prezydent Miasta Stalowej Woli, Centrum Obsługi Przedsiębiorców i Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli.

Źródło KPP Stalowa Wola