Dzień dziecka ze stalowowolskimi policjantami

Stalowowolscy policjanci aktywnie włączyli się w zorganizowane na terenie powiatu imprezy z okazji Dnia Dziecka. Funkcjonariusze odwiedzili najmłodszych w Żłobku Miejskim w Stalowej Woli, a także uczestniczyli w pikniku na terenie Radomyśla nad Sanem oraz w pikniku na terenie Parku Miejskiego w Stalowej Woli. Policjanci przygotowali wiele atrakcji.

Przez cały rok stalowowolscy policjanci włączają się w akcje i spotkania organizowane dla najmłodszych. Funkcjonariuszy nie mogło zabraknąć również w tak szczególnym dniu jak Dzień Dziecka.

Najpierw policjanci odwiedzili najmłodszych mieszkańców w Żłobku Miejskim w Stalowej Woli. Dzieci mogły obejrzeć z bliska radiowóz policyjny, a nawet usiąść za jego kierownicą. Wizyta policjantek sprawiła dzieciom dużo radości.

Tego dnia mundurowi uczestniczyli również w dwóch piknikach, jeden zorganizowany został przez Zespół Szkół w Zaleszanach, a drugi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli na terenie Parku Miejskiego.

Policjanci przygotowali wiele atrakcji. W Parku Miejskim oprócz radiowozu na odwiedzających czekały również quady i rowery policyjne. Dla najmłodszych organizowane były konkursy z nagrodami. Dzieci pod okiem policjantki miały również możliwość rysowania i kolorowania.

Spotkania były doskonałą okazją do promowania bezpieczeństwa na drodze oraz odpowiedzialnego zachowania podczas zbliżających się wakacji.

Źródło KPP Stalowa Wola