Zrób w bibliotece wielkanocne ozdoby

 

 

Zbliżają się święta Wielkiej Nocy, a Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza całe rodziny na międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych. Start w sobotę, 6 kwietnia o godzinie 11.00 w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Warsztaty potrwają około 2 godzin.

– Zapraszamy na warsztaty rodziców z dziećmi, dziadków… Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne ozdoby. Biblioteka zapewnia również wszystkie materiały potrzebne do ich wykonania – mówi Ewa Biały, dyrektor stalowowolskiej MBP. W tym roku bibliotekarze proponują  m.in. wykonanie świątecznych kartek czy zdobienie ażurowych jajek z kordonka i muliny.

Na zajęcia do biblioteki chętnie przychodzą całe rodziny, gdyż to wspaniała okazja to kreatywnego spędzenia czasu. Wspólnie z personelem biblioteki mieszkańcy Stalowej Woli i okolic tworzyli kartki czy niepowtarzalne ozdoby na Wielkanoc już trzykrokrotnie. MBP podobne warsztaty organizuje także przed świętami Bożego Narodzenia, niezmiennie cieszą się one dużą popularnością.

Zrób w bibliotece wielkanocne ozdoby

Żródło MBP Stalowa Wola