Zrób recyklingowe zabawki w MBP

Zrób recyklingowe zabawki w MBPLucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zapraszają w sobotę, 23 listopada całe rodziny na międzypokoleniowe robienia zabawek z recyklingu. Tworzenie czegoś z niczego będzie trwało w  godzinach 11 -13. Zajęcia odbędą się na holu II piętra MBP przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.

Od kilku już lat MBP wraz z Wydziałem Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska UM popularyzuje proekologiczne trendy. Warsztaty zaś cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Stalowej Woli i okolic. Nic dziwnego, gdyż każdy, nawet z minimalnymi zdolnościami plastycznymi może w bibliotece wyczarować piękne rzeczy. Tym razem będziemy mogli z różnych przedmiotów, które niejeden z nas wrzuciłby do kosza, na nowo przetworzyć i samodzielnie wykonać kolorowe zabawki.

Biblioteka zapewnia wszystkie materiały, które warsztatowicze poddadzą zabawkowemu recyklingowi. A już w grudniu na mieszkańców miasta czekają w MBP kolejne warsztaty – świątecznych ozdób.

 

Zrób recyklingowe zabawki w MBP

Żródło MBP Stalowa Wola