Złodziej piwa zapowiedział, że wróci po następne

W ciągu pół godziny mężczyzna dwa razy wszedł na stację benzynową i ukradł piwo. Uciekając oświadczył, że jeszcze wróci po następne. Policjanci zatrzymali go zanim po raz trzeci ukradł alkohol.

Dzisiaj przed godz. 5 rano, obsługa stacji benzynowej w Nisku powiadomiła o dwukrotnej kradzieży alkoholu przez tego samego sprawcę. Mężczyzna w ciągu pół godziny dwa razy przyszedł na stacje benzynową i ukradł piwo. 
Za pierwszym razem, kiedy wszedł na stację, wziął z półki cztery piwa i wybiegł bez płacenia. Po upływie 30 minut ponownie przyszedł na stację. Pracownica kazała mu zapłacić za wcześniej wyniesiony towar. Mężczyzna roześmiał się, sięgną po następne dwa piwa i wybiegł ze sklepu krzycząc, że jeszcze tu wróci. Obsługa stacji benzynowej wezwała policję i opowiedziała o przebiegu zdarzenia. Podała również rysopis mężczyzny i charakterystyczny ubiór.

Funkcjonariusze po wyjściu ze stacji benzynowej  pojechali szukać sprawcy. Na ul. Podoficerskiej zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Został zatrzymany w piwnicy bloku. Okazało się, że pił alkohol razem z kolegą. Kiedy trunek się kończył, pożyczał pomarańczową kurtkę od kolegi i szedł na stację kraść alkohol. 

Policjanci przewieźli 19-latka z Niska na stację benzynową, gdzie został rozpoznany przez obsługę. Mężczyzna będzie odpowiadał za kradzież. 

Źródło KPP Nisko