Zaprojektuj ekologiczne wdzianko i wygraj nagrodę od prezydenta

Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli ogłaszają konkurs dla 6-latków z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w Stalowej Woli pod hasłem: „Eko – moda dla przedszkolaków”.

Konkurs polega na zaprojektowaniu i zespołowym wykonaniu przez dzieci  stroju dla dziewczynki i chłopca z surowców wtórnych (np. torebki, folie, butelki plastikowe, makulatura, kartony po napojach,  zakrętki, kapsle, puszki aluminiowe). Inne wykorzystane materiały w pracy powinny pełnić rolę pomocniczą. Przedszkole zgłasza do konkursu 2 fotografie dzieci – dziewczynki i chłopca ubranych w zaprojektowane stroje  (wydruk komputerowy, format  A4,  kolor) które należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli /budynek Biblioteki Międzyuczelnianej /przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, tel. 15 842–10–63 wew. 38/ do 15 kwietnia 2019 r. 

Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszeniową wraz z  oświadczeniami o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku dzieci na fotografiach na potrzeby promocji konkursu – podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego. Niezbędne dokumenty oraz regulamin – dostępne są na stronie internetowej MBP. Link do regulaminu i załączników [link].

Prace oceni Komisja wybrana przez organizatorów. Wszyscy uczestnicy konkursu (przedszkola i szkoły z oddziałami przedszkolnymi) zostaną nagrodzeni dyplomami. Zdobywcy I – III miejsca i wyróżnień  otrzymają nagrody rzeczowe. Podczas finału konkursu dzieci – reprezentanci  wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych – zaprezentują zaprojektowane i wykonane stroje. Fundatorem nagród jest Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli. O terminie ogłoszenia wyników i wręczenia nagród dla laureatów uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie.

Żródło MBP Stalowa Wola