Zapraszamy do wirtualnego escape roomu!

Dla miłośników zagadek, historii oraz zamków mamy coś ciekawego. Nasz wirtualny escape room. Wśród tych, którzy rozwiążą nasze zadanie rozlosujemy nagrody!

Nasze okolice słyną z pięknej architektury. Baranów Sandomierski, Ujazd, Krasiczyn, Przemyśl to tylko niektóre miejscowości, znane między innymi ze wspaniałych budowli, warownych zamków czy majestatycznych ruin.

Często widzimy je na stronach internetowych, w gazetach, albumach czy programach telewizyjnych. A przecież te urokliwe, pełne tajemnic miejsca można z łatwością zobaczyć z bliska. Okres wakacji to świetna okazja do zwiedzania okolicy i poznania siedzib wielkich rodów. To wspaniała lekcja historii, poznania świata, który już przeminął, tradycji i życia ludzi w poprzednich epokach.

By zainteresować Państwa tą tematyką i być może zainspirować do krótkiej wycieczki, MBP stworzyła wirtualny escape room o wybranych zamkach naszych okolic. To będzie połączenie zabawy i nauki. Naszą intencją było aby do tej zabawy włączyły się całe rodziny, rodzice z dziećmi, młodzież.

Dla wytrwałych dodatkowo zorganizowaliśmy konkurs. Spośród osób, które rozwiążą zadania i wypełnią poprawnie formularz znajdujący się na końcu aplikacji, rozlosujemy 3 nagrody (gry planszowe, puzzle).

Konkurs trwa do 31 sierpnia i aby wysłać zgłoszenie, niezbędna będzie Karta Biblioteczna MBP w Stalowej Woli.

Po zakończeniu konkursu aplikacja będzie nadal dostępna.

A oto link do zabawy: https://tiny.pl/7f321

Żródło MBP Stalowa Wola