Tania literatura w MBP do soboty

Kiermasz Taniej Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli już wystartował! Do piątku po książki można zjawić się w godzinach otwarcia biblioteki – czyli już od 9.00, zaś w sobotę 9 marca – ostatni dzień kiermaszu, będzie on otwarty do godziny 14.00.

Pierwszego dnia funkcjonowania kiermaszu w bibliotece, przez 3 godziny miłośnicy literatury kupili na nim niemal 300 książek, zaś pierwsi miłośnicy literatury zjawili się w MBP już kilkadziesiąt minut przed otwarciem kiermaszu. Tym, którzy kochają książki radzimy: warto odwiedzić kiermasz w stalowowolskiej bibliotece nie tylko jeden raz, każdego dnia bowiem dokładane są nowe pozycje, w miejsce tych zakupionych przez czytelników. Ile kosztuje jedna książka? Jak na kiermasz przystało, ceny wygórowane nie są i zaczynają się od złotówki, najdroższe pozycje wycenione zostały na 3 złote.

Na każdym kiermaszu można „upolować” naprawdę ciekawe pozycje: od lektur szkolnych, bajek, kryminałów – po arcydzieła światowej literatury czy atrakcyjne albumy. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Można również przynieść książki, które już przeczytaliśmy, zalegają nam na półkach  i nie wiemy co z nimi zrobić, a nie chcemy ich wyrzucać. Trafią na następny kiermasz i do kolejnych czytelników.

Żródło MBP Stalowa Wola