Przyjdź do biblioteki i poznaj „Zwiadowców”

Cykl Zwiadowcy to jedna z najlepszych młodzieżowych serii. Autorem jest John Flanagan, który od dzieciństwa marzył o tym, by zostać pisarzem. Początkowo pisał spoty reklamowe i scenariusze dla agencji reklamowej, aż do momentu napisania „Zwiadowców” – serii osadzonych w fantastycznym świecie powieści dla młodzieży. Historia Willa powstała dla syna Johna Flanagana – Michaela, jednak to, co miało być opowieściami na dobranoc, szybko przerodziło się w cykl powieści.

Will bardzo chciałby zostać rycerzem jak jego ojciec, bohater. Jednak los stawia na jego drodze tajemniczego Halta. Problem w tym, że należy on do „Zwiadowców”, ludzi, o których krążą nieprzychylne legendy. Jedna z nich głosi, że „Zwiadowcy” parają się mroczną magią i potrafią stawać się niewidzialni, dlatego ludzie patrzą na nich ze strachem i niechęcią…Cóż, nauka u Halta okazuje się dla Willa początkiem wielkiej przygody i prawdziwej męskiej przyjaźni!
Wyjmij I tom serii „Zwiadowcy” z półki, a gwarantujemy, że sięgniesz po następne! Jeśli lubisz zwroty akcji, spiski, plany, przygodę i nietuzinkowych bohaterów…to „Zwiadowcy” Wydawnictwa Jaguar są dla Ciebie!
Zapraszamy do Multiteki w Bibliotece Głównej, przy ul. Popiełuszki 10 oraz do Filii nr 3 na Rozwadowskiej 6, „Zwiadowcy” czekają…

Żródło MBP Stalowa Wola