Poszukiwany 24-latek trafił do zakładu karnego

Policjanci z Niska zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa narkotykowe. Trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd do zakładu karnego.

Policjanci z Niska zatrzymali 24-latka, który miał trafić do zakładu karnego na 14 miesięcy, za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna chcąc uniknąć kary, ukrywał się przed policjantami. W czwartek popołudniu, funkcjonariusze patrolujący teren Zarzecza, zauważyli samochód, którym jechał poszukiwany i chcieli go zatrzymać. Kiedy 24-latek zorientował się, że wpadł w pułapkę, próbował uciec. W trakcie pościgu uderzył w ogrodzenie, wysiadł z samochodu i zaczął uciekał pieszo. Drugi patrol, który był w pobliżu zajechał mu drogę z drugiej strony.  

24-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy w Nisku. W trakcie przesłuchania mężczyzna usłyszał dodatkowo zarzuty za wcześniej popełnione przestępstwa, miedzy innymi dotyczące gróźb karalnych kierowanych wobec mieszkańców Zarzecza, wywieranie nacisku na świadków oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Zatrzymany mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbywa karę za popełnione przestępstwa.

Źródło KPP Nisko