Poeci – Gościom

Stowarzyszenie Literackie „Witryna” w Stalowej Woli wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli serdecznie zapraszają członków i sympatyków na  Witrynowe Powitanie Wiosny „Poeci – Gościom”, które odbędzie się 11 kwietnia (czwartek) 2019 r. o godzinie 18:00 w czytelni Filii nr 2 MBP, przy ul. Siedlanowskiego 3 w Stalowej Woli.

Prosimy, aby na wiosenne spotkanie  Członkowie SL „Witryna” przynieśli ze sobą maksymalnie po 3 wiersze zaś Sympatycy po 1 wierszu. Liryki mogą być swojego autorstwa lub ulubionych poetów, w których tematami  przewodnimi są wiosna i natura.

Prosimy również do 5 kwietnia  (piątek) 2019 r. o potwierdzenie kto z Państwa będzie chciał zaprezentować się podczas spotkania w celu ustalenia kolejności czytania wierszy.

Kontakt z Prezesem Grzegorzem Męcińskim (telefon 504184674), Wiceprezes Agnieszką Bulicz (telefon 697130040) lub z Sekretarzem Beatą Sudoł – Kochan (pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Poeci - Gościom

Żródło MBP Stalowa Wola