Podziękowania dla niżańskich funkcjonariuszy

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Nisku wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna w liście podziękował policjantom przede wszystkim za życzliwość i zaangażowanie. „Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Policjantów – Serdecznie dziękuję” napisał na zakończenie zadowolony mieszkaniec gminy Rudnik nad Sanem.

Mężczyzna podziękował funkcjonariuszom za empatię i zaangażowanie, jakim wykazali się wobec niego oraz jego najbliższych, gdy zostali okradzeni. Mieszkaniec gminy Rudnik nad Sanem opisuje w liście do Komendanta Powiatowego Policji w Nisku nadkom. Dariusza Szybiaka, że niżańscy kryminalni oraz policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem wykazali się dużym profesjonalimem podczas prowadzonych czynności, które doprowadziły do ustalenia sprawcy kradzieży. W wyniku podjętych działań, pokrzywdzony otrzymał od sprawcy równowartość pieniężną za skradzione mienie.

Podziękowania, to jedne z najprzyjemniejszych momentów naszej trudnej służby, gdy pokrzywdzeni lub uczestnicy zdarzeń dostrzegają zaangażowanie i empatyczne podejście do człowieka.

Źródło KPP Nisko