Niżańscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-latka

Szybko podjęte działania policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny poszukiwanego listem gończym. 33-latek do tej pory ukrywał się za granicą. Gdy wrócił do kraju szybko został namierzony. Teraz mężczyznę czeka kara pozbawienia wolności.

Policjanci z niżańskiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywajacych się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 33-latka poszukiwanego od grudnia ubiegłego roku. Za mieszkańcem Niska wydany był list gończy przez zamojską Prokuraturę, za przestępstwa popełnione w ruchu drogowm. Mężczyzna do tej pory ukrywał się za granicą, prawdopodobnie w Holandii. W miniony piątek, policjanci wydziału kryminalnego, na podstawie otrzymanych informacji ustalili, że poszukiwany 33-latek może przebywać w mieście.

Funkcjonariusze od razu przystąpili do działań, w wyniku których zauważyli poszukiwanego na jednej z ulic w Nisku. Mężczyzna wracajac z zakupów, został zatrzymany przez niżańskich poszukiwaczy. Dzięki skutecznym działaniom policjantów, nie uniknie odpowiedzialności karnej za swoje przewinienia.

To kolejna zatrzymana poszukiwana osoba, która ukrywała sie przed wymiarem sprawiedliwości. Kilka tygodni temu niżańscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 27-latka.

Źródło KPP Nisko