Książka na każdą pogodę – nowości w Filii Nr 2

Mamy kolejne nowości dla Czytelników w naszej Filii nr 2 przy ul. M. Siedlanowskiego 3.

Komisarz Forst od Mroza tropi przestępców w Tatrach, a Joanna Bagrij akcję swego „Pogranicznika” umiejscowiła w Górach Orlickich. Opis detektywistycznych wysiłków asp. Leny Dobrowicz dobry na każdą letnią pogodę. Anna Olszewska w „Dziewczynie z fotografii” prowadzi Nataszę i czytelnika ścieżkami Paryża.

Natasza spotyka fotografa Luka i wiele z tego spotkania wynika. Powieść nie tylko dla czytelniczek i nie tylko w domowym zaciszu. Monika Kowalska we „Lwowskiej kołysance” odkrywa dzieje rodziny Szubów. Przekonuje w niej czytelnika, że miasto nad Pełtwią to nie tylko Szczepcio i Tońcio, ale głównie szarzy ludzie w ciekawie opisanym maglu dziejów. Mario Escobar zasłynął u nas „Kołysanką z Auschwitz”, ale jego „Bibliotekarkę z Saint-Malo” czyta się jeszcze lepiej. Hanna Greń nie daje odpocząć odważnej detektyw i „Miasto głupców”, które jest już czwartym tomem z kryminalnego cyklu poleca pod gruszę i pod każdą strzechę. To się czyta. Zwłaszcza na wakacjach.

I wiele innych nowości w zbiorach Filii nr 2 MBP. Zawsze też można sięgnąć po klasykę na półkach. Nawet po jakże wakacyjnego „Szatana z siódmej klasy”. Lato czeka…

Żródło MBP Stalowa Wola