25 kodów do serwisu Legimi – od poniedziałku

Od poniedziałku, 3 kwietnia zapraszamy po kody do serwisu Legimi dla Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. Kody można odbierać osobiście – w Wypożyczalni Książki Mówionej MBP przy ulicy ks. J. Popiełuszki 10. Czeka ich 25, decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli od lutego 2020 roku oferuje swoim czytelnikom darmowy miesięczny dostęp do katalogu Legimi.  Po miesiącu korzystania czytelnik może zwrócić się do biblioteki po kolejny kod na następny miesiąc, choć biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi. Pamiętajmy jednak, aby w przypadku otrzymania kody, zarejestrować go w przeciągu miesiąca, potem nie będzie można z niego korzystać.

– Kody wydawane są czytelnikom, których zapraszamy po odbiór osobiście do biblioteki. Nie wydajemy kodów e-mailowo. Liczba dostępnych kodów jest zwiększona w tym roku do 30 miesięcznie, lecz nadal decyduje prosta zasada kto pierwszy, ten lepszy. Osoby otrzymujące kody muszą być czytelnikami biblioteki zarejestrowanymi w systemie bibliotecznym, bez blokad na koncie czytelniczym – wyjaśniają szczegóły pracownicy MBP. Jeden czytelnik może odebrać tylko jeden kod, a te wydawane są osobom od 16. roku życia.

Uwaga! Nie można czytać e-booków z pakietu „Legimi dla bibliotek” na czytnikach Kindle.

 

Żródło MBP Stalowa Wola