Wystawa prac bożonarodzeniowych Dziennego Domu Senior+

Do soboty 9 grudnia w holu na parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Popiełuszki 10 można oglądać wystawę prac bożonarodzeniowych Dziennego Domu Senior+ w Stalowej Woli.

Już od września w trakcie zajęć w placówce seniorzy pod okiem opiekunów przygotowywali kartki świąteczne, stroiki oraz ozdoby świąteczne m. in. bombki, choinki, aniołki. Nie zabrakło betlejemskiej szopki, zaśnieżonych choinek i domków. Podczas wystawy można podziwiać bombki przygotowane różnymi technikami m.in. decoupage, obrazki i kartki z świątecznymi motywami wykonanymi szydełkiem, quillingiem przez uczestniczki DD Senior+.

Wszystkie prace zostały własnoręcznie wykonane z sercem i ogromnym zaangażowaniem. Myślą przewodnią Dziennego Domu Senior+ w Stalowej Woli jest praca z seniorami, tak aby czuli się w ośrodku, jak w drugim domu. Z tego względu świąteczny charakter wystawy pokazuje jak ważny okres w roku zbliża się wielkimi krokami oraz jak uczestnicy DDS angażują się w obchody Świąt Bożego Narodzenia.

Zachęcamy do odwiedzenia wystawy w godzinach pracy biblioteki tj.:
poniedziałek od 11:00 do 18:00,
wtorek –piątek od 9:00 do 18:00,
sobota od 9:00 do 14:00

Prezentowane na wystawie prace przed Świętami trafią do zaprzyjaźnionych z Dziennym Domem Senior+ firm, instytucji i osób prywatnych oraz kilka przekazanych zostanie na lokalne akcje charytatywne.