Wracali pijani ze wspólnej imprezy

W piątek policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców wracających z jednej imprezy. Mężczyźni zwrócili uwagę patrolu ponieważ jechali bardzo wolno, wężykiem i bez świateł. Obaj będą odpowiadać przed sądem za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Przed godz. 20 policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zauważyli dwa pojazdy wyjeżdzające spod sklepu, których kierowcy mieli problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Samochody nie miały włączonych świateł i jechały bardzo wolno. Sposób jazdy kierowców wzbudził podejrzenia policjantów co do ich trzeźwości. Kierowcy volkswagena i bmw zjeżdżali na pobocze, a po chwili na wracali środek drogi.

Kiedy policjanci włączyli światła błyskowe i dźwiękowe, pojazdy skręciły na pobliską posesję. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj kierowcy byli pijani. Wracali z tej samej imprezy. 39-latek z volkswagena miał 2,2 promila alkoholu w organizmie, a 26-latek z bmw 1,8 promila alkoholu. Zostali zatrzymani przez policjantów pod samym domem. Obaj będą odpowiadać za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

 

Źródło KPP Nisko