Weekendowe wypadki na terenie powiatu

W miniony weekend niżańscy policjanci pracowali na miejscu trzech wypadków drogowych. W zdarzeniach jedna osoba poniosła śmierć, a trzy zostały przewiezione do szpitala.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w piątek przed godz. 9 rano, na ul. Nowej w Nisku. Mężczyzna kierujący oplem, 65-latek zjechał na lewą stronę drogi, a następnie wjechał do rowu. Pomimo podjętej przez załogę karetki reanimacji, kierowca zmarł. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł zasłabnąć. 

Kolejny wypadek miał miejsce w niedzielę w Nowosielcu. Przed godz. 7 rano policjanci pojechali na miejsce wypadku z udziałem samochodu marki Renault Trafic. Kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Kierowca i dwóch pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.

Godzinę później w tej samej miejscowości doszło do kolejnego wypadku. Kierująca fiatem ducato na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kobieta jechała w dwójką dzieci w wieku 12 i 13 lat. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi.

 

Źródło KPP Nisko