Wątpliwości opozycji co do PCPN-u i jego dyrektora

Stalowowolska opozycja podczas swojej konferencji prasowej poruszyła temat Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. I tu głos zabrał głównie radny Leszek Brzeziński.

Stalowowolska opozycja ma wątpliwości co do jakości wykonania obiektu. Radni zastanawiają się czy obiekt został oddany w całości czy tylko warunkowo. Poza tym wiele zastrzeżeń budzi murawa głównego boiska. Miała być ona wzmocniona hybrydowo, niestety położono inną nawierzchnię. Ponadto opozycja podkreśliła fakt, że dach trybuny mocno przecieka. Radni zastanawiają się czy ten problem wynika z wad projektowych czy wykonawczych. Dodatkowo przypomniano także o balonie nad boiskiem ze sztuczną powierzchnią, który do tej pory nie powstał.

Radni ze Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego mają wątpliwości co słuszności wyboru Mateusza Nowaka na stanowisko dyrektora PCPN-u. Leszek Brzeziński podkreślił, że Mateusz Nowak nie wywiązał się należycie z zobowiązań wobec Stali Stalowa Wola.

Opozycja ma wiele wątpliwości co do PCPN-u i jego dyrektora. Gdyby informacja o piątkowej sesji pojawiłaby się wcześniej to radni mieliby możliwość zadania pytań i ewentualnie rozwiania swoich wątpliwości. Opozycja zapowiedziała, że na kolejnej sesji będzie chciała poznać “zasługi” nowego dyrektora PCPN-u.