Śmiertelny wypadek w Zaleszanach

Policjanci ze Stalowej Woli wspólnie z prokuratorem i biegłym z zakresu ruchu drogowego pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zaleszany na drodze krajowej nr 77, relacji Stalowa Wola – Sandomierz. Kierowca toyoty zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym marki Renault. W wypadku zginął 67-letni kierujący toyotą. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą, jadący w kierunku Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym marki Renault, kierowanym przez 33-letniego mężczyznę. W wyniku wypadku 67-letni kierowca toyoty poniósł śmierć. Droga była zablokowana, pojazdy kierowane były na objazdy. Utrudnienia trwały do północy.

Na miejscu przeprowadzono oględziny, wykonana została dokumentacja fotograficzna. Przeprowadzone badania wykazały, że kierujący renaultem był trzeźwy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.


Źródło KPP Stalowa Wola