PRZENIESIONY na 8.05.2021 r. – QUEEN SYMFONICZNIE

8 maja 2021 r. / sobota
Godz. 18.00
Bilety dostępne online

Ważne zmiany w organizacji wydarzeń kulturalnych w związku z COVID-19 – szczegóły TU


Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem w całym kraju ograniczeń, które uniemożliwiają występy – jesteśmy zmuszeni przesunąć zaplanowany na 29 listopada koncert w Miejskim Domu Kultury W Stalowej Woli na 8 maja 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność. Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na spotkanie z Państwem w nowym terminie!

Fantom Media.

8 maja 2021 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE po raz pierwszy wystąpi w Stalowej Woli. Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury przy ul. 1 Sierpnia 9. Początek o godzinie 18:00. Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 8 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 250 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.
To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. Oficjalne koncertowe video można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=f8W40wqvlmw

8 maja 2021 r. godz. 18.00
Stalowa Wola
Miejski Dom Kultury
ul. 1 sierpnia 9

Wejście od 17:30 – szczegóły udziału publiczności w wydarzeniach TU
Początek koncertu o godzinie 18:00
Bilety – bez numeracji rzędu i miejsca – 99 zł

KUP BILET

Kasa MDK dysponuje 50 biletami, pozostałe można zakupić w sieciach Ticketmaster/Eventim/Media Markt/Ebilet/Kupbilecik


Ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2019 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej. Dotychczas na blisko 250 koncertach pojawiło się prawie 200000 widzów, a projekt wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
Zespół wystąpił też w grudniu 2016 w powiększonym składzie w Atlas Arenie w Łodzi z gościnnym udziałem Michała Szpaka i Joanny Woś
Galerię zdjęć z koncertów można zobaczyć tutaj:
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,21137857,queen-symfonicznie-w-atlas-arenie-padl-rekord-zdjecia.html (Łódź)
http://www.kierunek.szczecin.pl/szczecin-informacje/szczecin-fotoreportaz-14-03-2015-koncert-queen-symfonicznie-filharmonia-szczecinska/ (Szczecin)

Organizator:

FANTOM MEDIA
tel. 501665110

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronach:
www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie
www.queen.allavienna.pl/


Źródło: MDK Stalowa Wola