Prezent na urodziny dla miłośniczki kotów. Co uszczęśliwi prawdziwą kociarę?

W przeciwieństwie do kotów, jako ludzie mamy jedno życie. Między innymi z tego powodu tak hucznie potrafimy celebrować każde swoje urodziny, zapraszając rozmaitych gości i wyprawiając ogromne przyjęcia. W czasach, gdzie nawyk dawania prezentów rozrósł się do granic możliwości, nie musimy zbyt długo zastanawiać się nad prezentem dla osób zafascynowanych jakimś tematem – wystarczy, że zadamy pytanie wyszukiwarce, a ta od razu wyświetli całą serię wyników. Co jednak, gdy poszukujemy znacznie bardziej spersonalizowanego prezentu dla osoby, która słysząc gdzieś w oddali miauczenie, jest w stanie w zaledwie kilku minutach zlokalizować, skąd konkretnie pochodzi dźwięk? Tak, mowa o kociarach, wyjątkowym wielbicielek puszystych ogonów i długich wąsików swoich podopiecznych. Co sprezentować na urodziny miłośniczek kotów? Tak się składa, że mamy kilka propozycji.

 

Kieliszek z pyszczkiem kotka jako prezent na urodziny kociary

Kobiety, które kochają koty, to zwykle domatorki. Nie lubią opuszczać swojej strefy komfortu, o wiele bardziej preferując spokojne posiedzenia z lampką ulubionego trunku, kotem wylegującym się na kolanach i wciągającą od pierwszych stron książką. Jeżeli zbliżają się urodziny takiej osoby, najlepszym prezentem jest kieliszek w rozmiarze XL z nadrukiem uroczego, kociego pyszczka. Ten detal na pewno nie umknie uwadze żadnej kociary!

 

Urodziny kociary: przewodnik po kocich uczuciach w formie notesu

Nikt lepiej nie rozumie tych puszystych, wąsatych czworonogów, jak ich właścicielki. Jeżeli twoja znajoma jest bardzo zorganizowaną osobą, a jej nadrzędnym celem jest zapewnienie swoim kociakom wszystkiego co najlepsze, warto podarować jej kołonotatnik z nadrukiem odnoszącym się bezpośrednio do uwielbianych przez nią zwierząt. W Murrano dostaniemy między innymi zeszyt zatytułowany „przewodnikiem po kocich uczuciach”, w którym solenizantka będzie mogła zapisywać wszystko, co tyczy się jej ukochanych kotów.

 

Pachnąca herbata w drewnianej skrzynce z kocim grawerem

Twoja ukochana osoba jest zapaloną kociarą, a tobie zależy na wybraniu podarunku, który będzie nawiązywał do jej pasji? Drewniana skrzyneczka z zestawem aromatycznych herbat to znakomity pomysł na podarunek. Wieczko skrzynki wzbogacone jest o nadruk przedstawiający filiżankę pełną zadowolonych kociąt – istnieje opcja umieszczenia życzeń na pudełku, dzięki czemu możesz zadedykować cały zestaw na przykład swojej kochanej siostrze, która od samego początku swojego istnienia jest wielbicielką tych wyjątkowych czworonogów. Taki prezent na urodziny rozgrzeje solenizantkę w każdy chłodny wieczór, tym samym przypominając jej o osobie, która zdobyła się na piękny gest sprezentowania podarunku nawiązującego bezpośrednio do jej zainteresowań.

 

Czy kocia biżuteria to dobry pomysł na prezent na urodziny?

Kociary darzą miłością koty i wszystko, co z nimi związane – w szkatułce na biżuterię nie może zabraknąć więc kocich kolczyków. Pozłacane, ażurowe koty ozdobią niejedno ucho, stając się już na zawsze nieodłącznym elementem codziennych stylizacji. Lekkie i wygodne w noszeniu, dzięki biglach typu sztyft i zatyczkom zapobiegającym zgubieniu się biżuterii, podbiją serce każdej kociary. Dodatkową opcją jest umieszczenie w pudełeczku tabliczki z grawerem, na której można umieścić serdeczne życzenia z okazji urodzin – by solenizantka zawsze spadała na cztery łapy!