Poszukujemy świadków wypadku

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło 30 grudnia 2021 r., około godz. 1:45, na drodze wojewódzkiej nr 855 w miejscowości Zdziechowice Drugie. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł młody mężczyzna. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony przez ciągnik siodłowy z naczepą koloru białego. Kierujący po zaistnieniu wypadku odjechał z miejsca zdarzenia drogą wojewódzką nr 855, w kierunku miejscowości Kraśnik. W celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności i przebiegu wypadku, stalowowolscy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami wypadku.

Świadków prosimy o kontakt z tutejszą jednostką policji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 24 lub telefonicznie dzwoniąc pod nr 47 826 14 09 lub 47 826 13 10.

Źródło KPP Stalowa Wola