Podopieczni KKS Victoria rozgromili rywali na Halowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych w Mielcu

W minioną sobotę na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych U14 i U13.  Na zawodach nie zabrakło licznej reprezentacji Katolickiego Klubu Sportowego Victoria. Nasi młodzi sportowcy zdobyli aż 13 medali – w tym 5 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych.

Adam Wójcik zdobył dwa złote medale w biegu na 60m i 300m. Takimi samymi osiągnięciami tyle, że w innej kategorii może pochwalić się Norbert Nowak. Piąty złoty medal zdobyła Blanka Machaj w biegu na 600 metrów.

Nasi zawodnicy zdobyli w Mielcu trzy srebrne medale. Pierwszy z nich powędrował do Gabrysi  Wójtowicz, która biegła na 60 metrów. Wiktor Żmuda zajął II miejsce w biegu na 600 metrów. Trzecie srebro zdobył Bartek Ziarno skacząc wzwyż.

Dwa brązowe medale zdobył Maciej Cepil, który zajął III miejsce w biegu na 60m oraz w skoku w dal. W biegu na 600 metrów swoim talentem wykazała się Lena Radzik, do której powędrował również brązowy medal. W biegu na 300 metrów III miejsce zajęła Ola Bednarz. Piąty a zarazem ostatni brązowy medal zdobyła skacząc wzwyż Lena Burdzy.

Jak widać podopieczni KKS Victoria są w dobrej formie. Poprzez wytrwałość i ogrom pracy młodzi sportowcy osiągają znakomite wyniki – czego efekty widać nie tylko w klasyfikacji indywidualnej ale także klubowej. KKS Victoria Stalowa Wola zajęło I miejsce zdobywając 13 medali. Na II miejscu uplasował się CWKS Resovia Rzeszów z 10 medalami, zaś III miejsce zajęli gospodarze (LKS Stal Mielec ) zdobywając 7 medali.

Wszystkim młodym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.