Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli narkotyki

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania podczas policyjnej interwencji. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek po godz. 23, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 27-latek może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu. Po dotarciu pod wskazany adres mężczyzna otworzył funkcjonariuszom drzwi. Podczas interwencji był on wyraźnie pobudzony i zachowywał się nerwowo. Na miejsce został wezwany zespół karetki pogotowia. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. Badanie alkomatem wskazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W trakcie trwania interwencji policjanci zauważyli w pomieszczeniu dwa plastikowe pojemniki z zawartością suszu roslinnego oraz wagę. 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli został zatrzymany. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana.

27-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło KPP Stalowa Wola