O nas

Telewizja Miejska Stalowa Wola to stacja regionalna, która nadaje swoje programy w pięciu miastach województwa podkarpackiego i lubelskiego: w Stalowej Woli, Nisku, Janowie Lubelskim, Rudniku nad Sanem oraz Nowej Sarzynie. Dzięki nawiązanej współpracy z TV POLVISION z Chicago oraz Miejską Telewizją Tarnobrzeg nasi widzowie mogą także oglądać produkcje tych stacji.

Jesteśmy na rynku od 1996 roku. Mamy na swym koncie nagrody i wyróżnienia w tym główną nagrodę w kategorii serwis informacyjny 2005 rok oraz wyróżnienie w kategorii wywiad w 2006 roku w Ogólnopolskim Konkursie dla Telewizji Lokalnych organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej i Fundację Akademia Mediów.

Wciąż się rozwijamy i udoskonalamy nasze programy. A są to informacje z regionu, audycje sportowe, publicystyczne i rozrywkowe. Zgodnie z dewizą stacji „Każdego dnia najbliżej Ciebie” szybko reagujemy na każdą państwa interwencję.

Swoje programy nadajemy przez całą dobę za pośrednictwem sieci Multimedia Polska. W czerwcu 2009 roku Telewizja Miejska zmieniła swoją siedzibę. Obecnie zajmujemy budynek przy ulicy Popiełuszki 17. Zyskaliśmy nowy sprzęt, profesjonalne oświetlenie a przede wszystkim duże studio. To ogromny krok naprzód w historii naszej stacji.