
Nadkomisarz Jacek Czarnecki, objął obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli. Rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, podczas uroczystej zbiórki, wręczyła pełniąca obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli kom. Kamila Guczał.
Dzisiaj, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli.
Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. Andrzeja Patrzałka, obowiązki na tym stanowisku powierzono nadkom. Jackowi Czarneckiemu.
W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy stalowowolskiej jednostki.
Podczas okolicznościowego przemówienia kom. Kamila Guczał pogratulowała swojemu zastęcy, życząc powodzenia i deklarując merytoryczną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu stalowowolskiego.
Nadkomisarz Jacek Czarnecki służbę rozpoczął w 1994 r. Od 2017 roku pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, a od 2020 r. funkcję Naczelnika tego wydziału. W 2025 r. został Komednatem Komisariatu Policji II w Rzeszowie. W stalowowolskiej jednostce nadzorował będzie pion kryminalny.




