Nie żyje Antoni Kłosowski

W niedzielę 17 października 2021 roku zmarł Antoni Kłosowski, wieloletni samorządowiec i przedsiębiorca. Zmarł w wieku 67 lat.

Antoni Kłosowski w latach 1994-1998 oraz 2010-2014  był przewodniczącym Rady Miasta Stalowa Wola.  Za swoją działalność otrzymał między innymi takie tytuły jak: Zasłużony dla Zdrowia Narodu, Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony dla Miasta Stalowa Wola i województwa tarnobrzeskiego, Kryształowe Serce, Pracodawca Roku, Lider Województwa Podkarpackiego, As Biznesu i wiele innych.

-Miał wielkie serce do Miasta i spraw społecznych oraz gospodarczych. Wielkie zasługi ma jego działalność na rzecz honorowego krwiodawstwa, które dzięki Jego wielkiej pracy i zaangażowaniu, bardzo mocno się rozwinęło w Stalowej Woli. Dzięki działalności ŚP Antoniego Kłosowskiego bardzo prężnie działał w Stalowej Woli Cech Rzemiosła dbający o rozwój małych i średnich przedsiębiorców na terenie naszego Regionu.

Stalowa Wola straciła oddanego dla niej Mieszkańca i działacza społecznego. ŚP Antoni Kłosowski pozostanie w naszej pamięci jako dobry i oddany dla innych Człowiek. Rodzinie oraz wszystkim bliskim w imieniu własnym oraz Miasta Stalowej Woli składam szczere wyrazy współczucia oraz wsparcia – tak zmarłego wspomina prezydent Lucjusz Nadbereżny.

W dniu pogrzebu Antoniego Kłosowskiego flagi w Stalowej Woli będą opuszczone do połowy masztu i przepasane kirem.