Na wakacje do biblioteki – są jeszcze wolne miejsca

Jak zapewnić dziecku kreatywne spędzenie czasu podczas letniej kanikuły? Dobrym pomysłem będzie zapisanie pociechy na wakacyjne zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli. Jak się okazuje placówka dysponuje jeszcze kilkoma miejscami na turnusy w lipcu i sierpniu. Zajęcia są bezpłatne.
W Bibliotece Głównej, przy ul. ks. J. Popiełuszki, zostało jeszcze 6 wolnych miejsc na sierpień (zapisy osobiście lub telefonicznie 15 842 10 63 wew. 105 – Multiteka). Filia nr 1 mieszcząca się przy ul. Staszica dysponuje 8 wolnymi miejscami w lipcu i 7 w sierpniu (zapisy osobiście lub pod nr tel. 15 842 05 62) , a Filia nr 2 przy ul. Siedlanowskiego 5 miejscami w lipcu i 10 w sierpniu (zapisy osobiście lub pod nr tel. 15 842 51 60).
Musimy pamiętać o kilku rzeczach: nasza pociecha powinna posiadać aktywną kartę biblioteczną, a jedną osobę zapisuje się na jeden turnus. Po zgłoszeniu telefonicznym trzeba udać się do konkretnej placówki, aby podpisać zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka i zapoznać się z regulaminem zajęć.