Miał narkotyki w plecaku. Został zatrzymany

Policjant wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszem Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zatrzymali 32-letniego mężczyznę. W plecaku i w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Działania funkcjonariusza niżańskiej policji związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania 32-latka, który przebywał w rejonie obiektu sportowego w gminie Rudnik nad Sanem. Jak wynikało z ustaleń policjanta mieszkaniec powiatu leżajskiego miał posiadać przy sobie narkotyki. Informacje te się potwierdziły.

Podczas wykonywanych czynności policjant wspólnie z funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej oraz jego psem do tropienia narkotyków „Rubi”, znaleźli w plecaku mężczyzny oraz w zajmowanym przez niego mieszkaniu środki odurzające-marihuanę i mefedron.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzut związany z posiadaniem narkotyków. Teraz zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 32-latkowi grozi nawet kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Nisko