Już 9-10 sierpnia “Lato z Radiem” w Stalowej Woli

W tym roku po raz kolejny będziemy bawić się przy największych radiowych hitach polskiej sceny muzycznej. Lato z Radiem znów zagości w Stalowej Woli. Tym razem w zmienionej formule czeka nas aż dwa dni uczty muzycznej. A to nie koniec koncertowych niespodzianek tego lata…

– W ramach letnich koncertów podjęliśmy skuteczne działania, by wśród elity miast na wyjątkowej trasie Lata z Radiem znalazła się Stalowa Wola – informuje Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli. – Już teraz zarezerwujcie sobie na dobrą zabawę dwa wyjątkowe sierpniowe dni – dodaje włodarz Stalowej Woli.

Na uczestników Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej Woli czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek. Oprócz festiwalowych koncertów, dziennikarze Polskiego Radia poprowadzą audycje z udziałem publiczności ze studiów plenerowych, spotkać ich będzie można także w Strefach Festiwalowych. W Strefie Muzycznej będzie można posłuchać wywiadów z gwiazdami, radiowych wspomnień, historii i anegdot. Uczestnicy festiwalu znajdą także wiele atrakcji w dwóch innych strefach: Strefa Familijna to propozycja aktywnego spędzenia czasu dla całych rodzin, z kolei Strefa Relaksu przeznaczona będzie na aktywny odpoczynek i świetną zabawę w jednym.

Festiwalowe koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Trójce, Czwórce, a w tym roku również w radiowej Dwójce. Ponadto na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

 

źródło: UM Stalowa Wola