IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Stalowej Woli

Za nami IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Stalowej Woli. W toku obrad Radni m.in. przyjęli sprawozdanie z dotychczasowej działalności, przyjęli uchwałę w sprawie zmian linii autobusowych nr 1, 10, 17 i 19, objęli patronatem dedykowany młodzieży Heckathon AI, który odbędzie się w Stalowej Woli oraz podsumowali konsultacje w sprawie koncepcji Centrum Młodzieżowego w budynku Mostostalu.

– Przedstawione sprawozdanie z dotychczasowej działalności Młodzieżowej Rady Miejskiej w Stalowej Woli jest dowodem na to, że ta najmłodsza komórka działalności samorządowej potrafi bardzo prężnie działać i ma realny wpływ na działalność miasta. Jestem przekonany, że jako reprezentanci stalowowolskiej młodzieży, sprostacie kolejnym celom, które przed sobą stawiacie, nadal będziecie bardzo ważnym głosem w dyskusji nad rozwojem naszego miasta, a Wasza młodzieńcza energia i świetne pomysły posłużą do dobrych zmian – zaznaczył Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

W punkcie siódmym obrad sesji Rady Miejskiej głos zabrał Radny Łukasz Durek, który w imieniu swoim, przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisława Sobieraja oraz pozostałych Radnych pogratulował dotychczasowych działań Młodzieżowej Radzie Miejskiej i zapewnił o otwartości Rady Miejskiej w Stalowej Woli na przyszłą współpracę we wspólnym budowaniu lepszej przyszłości.

źródło: UM w Stalowej Woli